crew

Страхове покриття на отримання допомоги на сім'ю моряка

Хто покривається? Дружина та діти членів екіпажу, які відпрацювали один та більше регулярний (закінчений) контракт в компанії, які мають контракт, або підтверджені для повернення на судно, керовані або укомплектовані компанією. Список позицій, що покриваються тим чи іншим судновласником знаходиться в офісі компанії.

WSM компенсує витрати через хворобу. На додаток до цього, покривається смерть дружини та дітей моряків, які працювали в компанії протягом 2 послідовних календарних років та більше, за умови, що імена та дати народження такого чоловіка та дітей були вказані моряком в Beneficiary Form.


Що покриваеться?
Смерть дружини віком до 60 років
Смерть кожної дитини від 1 до 21 років
Медичні витрати на одного члена сім'ї через хворобу або травми


Медичні витрати, що виникають у зв'язку з вродженими хворобами, будуть покриті незалежно від нижньої вікової межі.

Медичні витрати, що виникають з ускладненнями у зв'язку з вагітністю, будуть покриті (виключаючи витрати, пов'язані з регулярними обстеженнями).

Медичні витрати включають в себе госпіталізацію, але не включають стоматологічні витрати, оптометрії, хірургію очей та косметологічну хірургію. Покриття обмежується лікуванням в країні проживання відповідного члена екіпажу.

Лікування, яке потребує медичних витрат, буде припинено через рік після закінчення роботи моряка в компанії, або в момент досягнення максимального ліміту, в залежності від того, що настане першим.


Виключення:

Інвалідність дружини / дітей не покриваються.

Хвороби, травми або смерть, які заподіяні самому собі або в зв'язку з протиправною діяльністю або екстремальними видами спорту.

Альтернативна (нетрадиційна) медицина, як то гомеопатія, тощо виключені з покриття.

Існуючі хвороби / травми виключаються з покриття при виявленні / діагностуванні до отримання WSM заповненої моряком Beneficiary Form.

Які витрати члена екіпажу (франшиза)?

Покриття всіх медичних витрат буде в сумі, що перевищує 100 доларів США за хвороба або травму. Ніяких витрат в разі інших компенсацій.