crew

Страхове покриття - це пільга для моряка, який працює в компанії, але не знаходиться на борту судна

Хто покривається? Моряки, які відпрацювали один та більше регулярний (закінчений) контракт у компанії, які мають контракт, або підтверджені для повернення на суду, керовані або укомплектовані компанією. Список позицій, що покриваються тим чи іншим судновласником знаходиться в офісі компанії.

Що покривається?
Страхові випадки через хворобу, інвалідність, травми або смерть моряка, який працює в компанії, але не знаходиться на судні, включаючи участь або дорогу на курси, семінари або відвідування наших офісів, на які не поширюється стандартна страховка P&I клубу.
Розмір компенсації в разі смерті та інвалідності, такий самий, як вказано у відповідному трудовому  договорі для роботи на судні. Крім цього медичні витрати на члена екіпажу по хворобах або травмам встановлені на рівні максимум 100,000 доларів США.
Медичні витрати включають в себе госпіталізацію, але не включають стоматологічні витрати, оптометрії, хірургію очей та косметологічну хірургію. Покриття обмежується лікуванням в країні проживання відповідного члена екіпажу.
Лікування, яке потребує медичних витрат, буде припинено через рік після закінчення роботи моряка в WSM, або в момент досягнення максимального ліміту, в залежності від того, що настане першим.

Виключення:
Хвороби, травми або смерть, які заподіяні самому собі, або в зв'язку з протиправною діяльністю, або екстремальними видами спорту.
Альтернативна (нетрадиційна) медицина, як то гомеопатія та т.п. виключені з покриття.
Існуючі хвороби / травми виключаються з покриття при виявленні / діагностуванні до прийому на роботу.

Які витрати члена екіпажу (франшиза)?
Покриття всіх медичних витрат буде в сумі, що перевищує 100 доларів США за хворобу або травму.
Ніяких витрат в разі компенсації по смерті.